HoPS wskakujemy w przyszłość!

Dla kogo jest program?

To program dla gromad i drużyn. Trzy wyzwania podejmowane przez Was samych, wg własnego lub podpatrzonego pomysłu, którego realizacja zaczyna się dziś, a które rozpalą Wasze serca i rozgrzeją umysły. Każda drużyna obiera sobie za cel jedno wyzwanie z każdej dziedziny: horyzonty, przedsiębiorczość i służba.


Dziś dajemy Wam możliwość przystąpienia do programu, którego nie można przegapić. 

Komendy szczepów, hufców i chorągwi - zapraszamy do współpracy - razem wspierajmy drużyny!

Program dla drużynowych

Jeśli prowadzisz gromadę, drużynę harcerską, starszoharcerską czy wędrowniczą to ten program jest dla Ciebie. Mimo pandemii, przeżyjecie dobry czas drogi do przygody, który zakończycie realizację wybranego wyzwania. Wchodząc do programu, otrzymujesz wsparcie w realizacji wyzwań, które sami sobie określicie. To zapowiedź spotkania na swojej instruktorskiej drodze  mistrzów z różnych dziedzin, ale też wytrawnych instruktorów, którzy też indywidualnie pomogą Tobie i Twojej drużynie przezwyciężać przeciwności i przeżywać fascynującą harcerską przygodę.

Druhno drużynowa, druhu drużynowy! - Zgłoś drużynę już dziś. 

Liczba miejsc ograniczona.
Bez zbędnej zwłoki – wskakujemy w przyszłość!


Program dla komend

Wszyscy wiemy, że teraz drużynowi szczególnie potrzebują Waszego wsparcia. Wiemy, że to duże i trudne wyzwanie, ale też mamy pomysł, jak je najlepiej zrealizować, jak wzniecić entuzjazm do działania, a przy okazji wzmocnić działanie metodą harcerską. Chcemy Wam w tym pomóc i dać płaszczyznę wzajemnej wymiany doświadczeń między tymi, którzy wspólnie podjęli wyzwanie wzmocnienia harcerstwa właśnie wtedy, gdy wydaje się to najtrudniejsze. 

Nic bardziej mylnego – teraz wszyscy jesteśmy spragnieni przygód, radości i poczucia wspólnoty bardziej niż kiedykolwiek. Wykorzystajmy to! Problemy przekujmy w szanse.
Wspólnie z nami twórzcie program wzmocnienia drużyn. Wskakujemy w przyszłość!